Beton architektoniczny

Ponadczasowość w swej prostocie i elegancji

Specjalnie z myślą o amatorach surowych, industrialnych wnętrz, ale i nie tylko, Loggia Industria Vernici stworzyła INFINITO – profesjonalny produkt w postaci gotowej do użycia masy przeznaczony do uzyskiwania powłok dekoracyjnych o efekcie betonu architektonicznego. INFINITO to najwyższej klasy tynk dekoracyjny o unikalnej recepturze, w składzie którego znajdują się starannie dobrane, naturalne komponenty, takie jak wapno hydratyzowane, mączka marmurowa oraz piasek kwarcowy. W pełni przyjazny dla człowieka i środowiska naturalnego. Posiada doskonałą odporność na szkodliwe czynniki atmosferyczne oraz oddziaływanie promieniowania UV i pleśni. Przeznaczony do stosowania na ścianach wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

Produkt najwyżej jakości

Zastosowanie najwyższej klasy komponentów sprawia, że beton architektoniczny marki Loggia Industria Vernici wyróżnia się na tle konkurencji wyjątkową jakością. INFINITO to jeden z najtrwalszych i najbardziej praktycznych dekoracji ściennych. Odznacza się wysokim stopniem paroprzepuszczalności, dzięki czemu świetnie sprawdza się w pomieszczeniach o dużej zawartości wilgoci, na przykład w łazience. Po zabezpieczeniu odpowiednim lakierem można go stosować w strefie prysznicowej czy umywalkowej, jak również w kuchni zamiast płytek. INFINITO cechuje się wszechstronnym zastosowaniem. Wykonuje się z niego między innymi elewacje zewnętrzne, w tym o efekcie betonu deskowanego. Produkt jest sprzedawany w postaci gotowej do użycia masy. INFINITO nakłada się na równe, w miarę gładkie powierzchnie. Idealnie sprawdza się w miejscach, gdzie niemożliwe jest zastosowanie ciężkich płyt betonowych np. na konstrukcjach z płyt kartonowo-gipsowych. Jego grubość całkowita to zaledwie 1,5-2 mm.


Zastosowanie

  • ściany i sufity wewnątrz budynków użyteczności publicznej, restauracji, domów prywatnych,
  • ściany w ciągach komunikacyjnych (klatki schodowe, wiatrołapy),
  • każde pomieszczenie, w tym łazienka i kuchnia (po zaimpregnowaniu nawet na ścianach pod prysznicem, wokół wanny i umywalki, w kuchni w strefie gotowania),
  • kominki,
  • fronty meblowe i drzwiowe,
  • dekoracyjne elewacje zewnętrzne


  karta techniczna
Karta
techniczna
  deklaracja zgodności
Deklaracja
zgodności
  deklaracja zgodności
Karta
 bezpieczeństwa

Katalog
do pobrania