Mikrocement

W zgodzie z Twoim stylem

Podążając za najnowszymi trendami w sektorze wykończenia wnętrz, a tym samym wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, Loggia Industria Vernici stworzyła specjalną linię produktów dedykowanych wykończeniu nie tylko ścian, ale i podłóg. Linię tę tworzą trzy niepowtarzalne mikrocementy, każdy wyjątkowo trwały i odporny na nacisk i deptanie lecz o odmiennych walorach estetycznych. Wszystkie produkty z tej linii przeznaczone są do wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, odpowiednie do stosowania na ogrzewanie podłogowe.

Wszechstronność zastosowań

Mikrocementy od Loggia Industria Vernici mogą być stosowane praktycznie na każdą powierzchnię, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Możliwości zastosowań jest nieskończenie wiele. Materiały te doskonale sprawdzają się nie tylko jako dekoracyjne wykończenie ścian i podłóg, ale także tarasów zewnętrznych czy schodów, zarówno tych w domu, jak i na zewnątrz. Produkty te świetnie zastąpią płytki w łazience czy w kuchni, w strefie prysznicowej, umywalkowej oraz w miejscach, gdzie się gotuje. Rozwiązanie zarówno dla wielbicieli stylu industrialnego, jak i dla osób ceniących we wnętrzu nieco więcej klasyki. Stonowany mikrocement, czy to na ścianie czy na podłodze, w zestawieniu z ciepłem drewna stanowi idealne połączenie nadające wnętrzu niezwykłej elegancji.

Prostota formy

Rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią prostotę formy i minimalizm. Dzięki mikrocementowi uzyskujemy jednolite powierzchnie ścienne i podłogowe, bez fug i spoin. Mikrocement świetnie sprawdza się także na blatach i frontach mebli, frontach drzwiowych i parapetach. Dzięki temu możemy uzyskać najwyższy stopień spójności w wystroju wnętrza. Dla podkreślenia ducha minimalizmu, bogata paleta kolorystyczna została utrzymana w stonowanej, pastelowej tonacji.Produkty

Monolith

Jednoskładnikowy mikrocement do zastosowania na ściany i podłogi, do wewnątrz i na zewnątrz budynków. Niezwykle łatwy w aplikacji (gotowy do użycia od razu po otwarciu opakowania, bez konieczności mieszania dodatkowych składników). System MONOLITH można bezpośrednio nakładać praktycznie na każde podłoże, m.in. na wylewki cementowe, płytki ceramiczne, tynki, kamień, drewno czy cegły. Nie tylko do salonu, ale także do kuchni, łazienki (także w strefie prysznicowej), na schody czy taras zewnętrzny. Odpowiedni na ogrzewanie podłogowe.


  
Karta
techniczna
  
Deklaracja
zgodności
  
Karta
bezpieczeństwa

Katalog
do pobrania

Moquette

Niezwykle cienka powłoka dekoracyjna na powierzchnie ścienne, sufity i podłogi, dająca efekt eleganckiego, jedwabistego w dotyku, welurowego dywanu. Do zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Bogata paleta kolorystyczna pozwala na zaaranżowanie najbardziej wymagającego wnętrza. Po wcześniejszym odpowiednim przygotowaniu podłoża można aplikować bezpośrednio na płytki ceramiczne, cegły, drewno, kamień, tynki czy wylewki cementowe. Produkt jest trwały, wytrzymały na nacisk i deptanie. Odpowiedni na ogrzewanie podłogowe. Prosty w aplikacji. Produkt dwuskładnikowy.


  
Karta
techniczna
  
Deklaracja
zgodności
  
Karta
bezpieczeństwa

Katalog
do pobrania

Microloggia

Dwuskładnikowy mikrocement dekoracyjny do zastosowania wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń. Stworzony na bazie żywic akrylowych, wypełniaczy o różnej granulometrii i nieorganicznych pigmentów. Produkt jest trwały, wytrzymały na nacisk i deptanie. Przeznaczony zarówno do ścian jak i podłóg, także tych z ogrzewaniem podłogowym. System MICROLOGGIA można bezpośrednio nakładać praktycznie na każde podłoże, m.in. na wylewki cementowe, płytki ceramiczne, tynki, kamień, drewno czy cegły. Nie tylko do salonu, ale także do kuchni, łazienki (także w strefie prysznicowej), na schody czy taras zewnętrzny.


  
Karta
techniczna
  
Deklaracja
zgodności
  
Karta
bezpieczeństwa

Katalog
do pobrania