Żywica dekoracyjna PLASMA 3D

Stworzona z myślą o tych, którzy kochają niebanalne rozwiązania

Unikatowa, oparta na opatentowanej międzynarodowo recepturze, PLASMA 3D to wysoce elastyczna powłoka dekoracyjna stworzona na bazie syntetycznych spoiw. Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń na każdej powierzchni: ścianach, podłogach, meblach, drzwiach, parapetach. Tworzy jednolitą powłokę dekoracyjną, bez fug i spoin. Do zastosowania wszędzie tam, gdzie wymagana jest jakość i elegancja klasy premium.

Głębia wzoru i koloru

PLASMA 3D występuje w niezwykle bogatej kolorystyce. Poprzez łącznie produktów o odmiennych kolorach możemy uzyskać najbardziej śmiałe efekty dekoracyjne. W zależności od użytego narzędzia, daje możliwość uzyskania różnorodnych wzorów, m.in. skóry węża lub krokodyla, marmuru, spękanej skorupy czy deskowania. Dostępna w wersji błyszczącej i matowej. Z PLASMA 3D jedynym ograniczeniem pozostaje nasza wyobraźnia.

Wszechstronność zastosowań

PLASMA 3D, po odpowiednim przygotowaniu podłoża, może być nakładana bezpośrednio na płytki ceramiczne, wylewki cementowe, cegły, tynki gipsowe i cementowo-wapienne, kamień, beton, płyty OSB. Materiał ten sprawdza się w takich miejscach jak kabina prysznicowa, strefa wokół wanny, umywalki, zlewozmywaku czy w kuchni w strefie gotowania. PLASMA 3D posiada właściwości antystatyczne oraz jest łatwa w utrzymaniu czystości.

W trosce o zdrowie człowieka i środowisko

W odróżnieniu od innych tego typu produktów dostępnych na rynku, PLASMA 3D nie emituje żadnych lotnych związków organicznych, nie zawiera rozpuszczalników i jest całkowicie nieszkodliwa dla zdrowia.

Właściwości i zastosowanie

  • odporna na zużycie i uszkodzenia mechaniczne,
  • do stosowania wewnątrz pomieszczeń,
  • na każdą powierzchnię: ściany, sufity, podłogi, meble a nawet drzwi,
  • każde pomieszczenie, w tym łazienka i kuchnia (także na ścianach i podłodze pod prysznicem, wokół wanny i umywalki, w kuchni na podłodze i na ścianie),
  • idealna na ogrzewanie podłogowe,
  • możliwa aplikacja bezpośrednio na płytki ceramiczne, wylewki cementowe, cegły, tynki gipsowe i cementowo-wapienne, kamień, beton, płyty OSB,
  • bogactwo kolorów i wzorów,
  • bez fug i spoin,
  • posiada właściwości antystatyczne.

  karta techniczna
Karta
techniczna
  deklaracja zgodności
Deklaracja
zgodności
  deklaracja zgodności
Karta
 bezpieczeństwa

Katalog
do pobrania