Farby i tynki dekoracyjne

Nasza oferta skierowana jest do firm jak i wykonawców, projektantów chcących poszerzyć swoją ofertę o najwyższej jakości farby i tynki dekoracyjne, beton architektoniczny oraz żywice dekoracyjne marki LOGGIA INDUSTRIA VERNICI. Bardzo szeroki asortyment daje elastyczność w zakresie proponowanych rozwiązań. Jako jedyny oficjalny dystrybutor marki LOGGIA na terenie Polski z wieloletnim doświadczeniem oferujemy pełne wsparcie techniczne i wiedzę na temat oferowanych produktów.

Farby i tynki dekoracyjne

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów, wykonawców oraz firmy chcące zostać dystrybutorem marki LOGGIA INDUSTRIA VERNICI.Wszystkim zainteresowanym zapewniamy fachowe doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem oraz szkolenia. Wzbogacenie oferty o produkty marki LOGGIA na pewno wpłynie korzystnie na wzrost zainteresowania ofertą firmy i osiągnięcie zamierzonych celów.

Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych. Zawarte tam informacje przedstawiają aktualną ofertę i związane z nimi inspiracje w postaci zdjęć naszych farb i tynków dekoracyjnych.


Facebook Twitter Pinterest LinkedIn